Oferta


Aby zapoznać się z cennikiem sesji zapraszam do kontaktu na maila lub telefon - w zakładce "kontakt"


Sesje zdjęciowe realizowane mogą być: u klienta, w moim domowym studio lub w plenerze. Jest to kwestia, którą uzgadniamy wspólnie przed każdą sesją.

Realizuję sesje:
- ciążowe;
- noworodkowe;
- niemowlęce;
- dziecięce;
- reportaże;

Aby zapoznać się  z moim stylem fotografowania najlepiej przejrzeć sesje zdjęciowe zamieszczone na blogu. W takim stylu zdjęć mogą się spodziewać klienci którzy zrealizują u mnie sesję. Jestem jednak otwarta na wszelkie ciekawe propozycje; kreatywne pomysły które sprawią że zdjęcia będą niecodzienne i nietuzinkowe zawsze mile widziane :)

Zachęcam serdecznie, aby do każdej sesji zamawiać dodatkowo album tradycyjny (prócz Sesji Premium – gdzie album jest wliczony w cenę), do którego bez dodatkowej opłaty wkleję Wasze wydrukowane zdjęcia. Nigdzie fotografie nie prezentują się tak pięknie jak w albumie z piękną okładką, gdzie czarne bądź kremowe karty poprzekładane są białym pergaminem. Koszt takiego albumu - 50 zł, pomysł na układ zdjęć i ich wklejenie – bezpłatne, wrażenie oglądających – bezcenne.


*Jeżeli chcecie zrealizować sesję u mnie pomimo skromnego budżetu -  skontaktujcie się ze mną – postaramy się wspólnie dojść do porozumienia i ustępstw. Staram się być elastyczna w ustalaniu konkretnych warunków współpracy – tak, aby wszyscy mieli szansę na fajne zdjęcia  :)