czwartek, 22 września 2011

Wiktoria - sesja w plenerze

7-miesięczna Wiktoria i jej rodzice umówili się ze mną na sesję plenerową. Na początku tradycyjne zdjęcie w sukience od chrztu :)


ale chyba wszyscy wolimy luźniejsze kadry :)
czwartek, 15 września 2011

Zosia - sesja w domu i plener

10- miesięczna Zosia miała bardzo ciekawą sesję. Mama od razu zapowiedziała, ze nie chce zdjęć pozowanych i ustawianych - miałam za zadanie "łapać" Zosię w jej domku. Następnie udaliśmy się na część plenerową do pobliskiego, aczkolwiek ogromnego parku. Efektem tej sesji był album tradycyjny i wklejone w niego 50 zdjęć. Można powiedzieć, taki dzień z życia Zosi, który został uwieczniony na papierze fotograficznym i będzie wspaniałą pamiątką na lata. Takie sesje lubię najbardziej i serdecznie zachęcam do naturalności na zdjęciach - fotografowanie w miejscu zamieszkania dziecka, w ulubionym parku sprawia, że zdjęcia nabierają autentyczności, a codzienność kolorytu :)piątek, 9 września 2011

Sesja zdjęciowa modelki

Poniżej przedstawiam pierwszy na blogu niedziecięcy post. Mam nadzieję, że takich wpisów będzie więcej. Fotografia dziecięca zawszy będzie moim priorytetem, ale fotografia dorosłych również niesie ze sobą ciekawe, choć inne efekty. Na zdjęciach przepiękna modelka Milena :) 


piątek, 2 września 2011

Sesja z chrztu Maćka

Jakiś czas temu miałam przyjemność fotografować chrzest święty małego Maciusia. Piszę, że to była przyjemność, ponieważ tak sympatycznej i uśmiechniętej rodziny jeszcze na sesji nie miałam. Z tego miejsca pozdrawiam rodziców i chrzestnych oraz pozostałą część rodzinki - sesja z wami była świetna :)